Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu

26-4-2014

Potřebujete si půjčit peníze a nechcete podstupovat dlouhý schvalovací proces v bance? Možná byste ani požadavkům banky nevyhověli a se žádostí neuspěli. Někdy je lepší obrátit se na nebankovní společnosti. Ty vám půjčí většinou peníze i bez prokazování příjmu. Oblíbeným produktem je SMS půjčka bez 1 Kč a bez doložení příjmu. Co to vlastně znamená?Snadná žádost bez ověřovacího poplatku

SMS půjčka bez 1 Kč vám poskytne peníze rychle a snadno. Stačí podat online nebo SMS žádost, která je během několika minut schválena. Není třeba dokládat příjem, kontrolovat registry nebo platit skryté poplatky. Odpadá dokonce i symbolický ověřovací poplatek ve výši 1 Kč, který stále některé společnosti vyžadují, a který byl v minulosti poměrně běžnou záležitostí. Díky tomu se půjčka neprotahuje mezibankovním převodem a peníze můžete mít do 1 hodiny na účtu.

Kolik si lze tímto způsobem půjčit?

Díky SMS půjčce můžete získat 10 000 až 15 000 Kč. Napoprvé bývá ale limit nižší, zpravidla 5 000 Kč. Teprve až se nebankovní společnost přesvědčí, že jste spolehliví a řádně splácíte, limit se vám navýší. Pro vyšší částky si tedy musíte půjčit opakovaně.

Závazky splácejte včas

Pro půjčku bez příjmu a 1 Kč nemusíte mít sice pravidelný příjem, to ale neznamená, že ji nemusíte řádně splatit. Splatnost bývá zpravidla 30 dní a nepodceňujte si. Jinak vás čekají vysoké sankce.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.