Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Okamžitá půjčka také pro dlužníky a zadlužené

5-1-2015

Problémy z minulosti vám brání žít v přítomnosti?

Těžká finanční situace vás potkala již v minulosti, ale dokázali jste se s ní vypořádat. Bohužel to ale došlo tak daleko, že se vaše jméno ocitlo na seznamu registru dlužníků, a díky tomu jste odstřiženi od půjček bankovních institucí? A co dělat teď, když narychlo potřebujete půjčit pár tisíc a mezi kamarády se nenajde nikdo tak ochotný? Nejste ve slepé uličce, východisko vám nabízí nebankovní společnosti a jejich "okamžité půjčky pro dlužníky a zadlužené".Nebankovní společnosti mají eso v rukávu

Tradiční bankovní domy jsou známy mimo jiné tím, že mají přísná kritéria pro poskytování půjček svým žadatelům. Jedním z častých kritérií je ověření bonity klienta s tím, že nález musí být negativní. To znamená, že banka se pokusí vyhledat vaše jméno v registru dlužníků. A pokud ho tam najde, máte smůlu, vaše žádost nebude posouzena kladně. Co teď? Kde sehnat peníze? Možnou alternativu nabízí nebankovní společnosti, které často při vyřizování žádostí nenahlíží do registru dlužníků. A to je ten detail, díky kterému mohou půjčku získat i dlužníci.

Nebankovní společnost = minimum požadavků

Nebankovní společnosti trh zavalují stále novými produkty, které se od sebe liší pouze minimálně, většinou pouze formou žádosti, a to například po internetu nebo prostřednictvím SMS. Splňovat musíte naprosté minimum věcí, například dovršení 18 let, či ve velké většině případu mít české občanství. To bývá zpravidla vše, co po vás společnost bude chtít. Žádné dokazování výše příjmu se nekoná, ručitele nepotřebujete. Poskytující společnost si vás dokonce ani nebude ověřovat v registru dlužníků. Ideální možnost získání peněz pro lidi, kteří v minulosti již měli nějaký problém, díky němuž se dostali na seznam dlužníků.

Nevýhody? Malé částky a krátká doba splatnosti

Abychom však jen nechválili, nebankovní expresní půjčky nemají jen samé výhody. Jsou i stinnější stránky, a to například možnost vypůjčit si jen menší částky, většinou do deseti, v některých případech do dvaceti tisíc korun. To nemusí každému postačit. Další nevýhodou pak je vcelku krátká doba splatnosti, většinou do třiceti dnů, žadatel by si tak měl předem rozmyslet, zdali bude schopen peníze včas splatit. Jinak mu totiž hrozí vysoké sankce.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.