Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Nové online SMS půjčky pro všechny

3-5-2024

SMS půjčka se na český trh dostala poměrně nedávno. Byla to velká inovace v oblasti rychlých půjček. Stačil vám k tomu pouze telefon, telefonní číslo na poskytovatele a signál. SMS půjčka se rozšířila až do té fáze, že vznikla ještě vylepšenější verze - "nová SMS půjčka online". Není natolik rozdílná oproti původní SMS půjčce, a je jen na vás, jaký typ si vyberete.Princip SMS online půjčky

Pokud si zřizujete klasickou SMS půjčku, neřešíte nic pomocí internetu, maximálně si na webu vyhledáte vhodného kandidáta. Pak už jenom zašlete SMS na určené číslo s potřebnými údaji a čekáte na schválení. Jestliže zařizujete SMS online půjčku, žádáte o ní přes formulář na webu poskytovatele. Zbytek formalit už vyřizujete přes telefon, na ten vám také přijde rozhodnutí, zda byla půjčka schválena. Výhodou SMS online půjčky je to, že pokud si poskytovatele vyberete na internetu, hned si o půjčku zažádáte a potom už nemusíte čekat u emailu, ale všechno důležité vám přijde na telefon.

Jak vybrat správného poskytovatele

Při půjčce na směnku si musíte dávat pozor na podvodníky a je jednoduché i jejich vymáhání poskytovatelem od vás. U soudu je vlastně pokaždé v právu člověk, který vám peníze poskytl, takže soudní řízení není nijak zdlouhavé. Pokud tedy nebudete řádně splácet, téměř okamžitě máte za zády exekutora a s ním i nemalý problém.

Než si u někoho SMS online půjčku sjednáte, projděte si raději recenze a odezvy na jeho služby. Důležité je také vybírat podle toho, co od půjčky čekáte. Například u společnosti Ferratum si můžete zařídit první půjčku bez úroků. Ferratum poskytuje jak SMS půjčku, tak i normální online půjčku. Takže si třeba první půjčku vezmete online, zároveň si na ně uložíte kontakt a další půjčku už vyřídíte jenom díky SMS. Výše poskytovaného úvěru u Ferratum je až 10 000Kč. Další poskytovatelé SMS půjček jsou například ClickCredit, Kredito24.cz nebo mobilpujcka.cz, u obou poskytovatelů můžete využít online SMS půjčky.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.