Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka 40000 akce ihned

14-10-2014

S akčními půjčkami se v poslední době doslova "roztrhl pytel". Online nebankovní společnosti se předhánějí v tom, jak nalákat nové klienty a ke svým úvěrům nabízejí nejrůznější vychytávky.

S akcemi a slevami se setkáváme zejména u tzv. SMS půjček, stranou ale nezůstávají ani větší půjčky a není problémem získat půjčku 40000 v akci ihned.Akční SMS půjčky

Malé SMS půjčky do 5000 Kč dnes u nás nabízí celá řada firem. Aby trumfly konkurenci, nabízejí některé společnosti svým klientům různé výhody a nadstandardy. Například nevyžadují při žádosti o půjčku zaslání potvrzovacího poplatku 1 Kč (tzv. SMS půjčky bez 1Kč), jiné společnosti dokonce nemají problém s poskytnutím první půjčky zcela zdarma. Není tedy nic neobvyklého, že si lze půjčit 2000, 3000, 4000 nebo 5 tisíc zcela bez poplatků.

Půjčky v akci: peníze na zkoušku

S akčními nabidkami se můžeme setkat i u větších úvěrů v řádu deseti tisíc korun. Některé nebankovní společnosti umožňují v rámci časově omezených kampaní půjčit si peníze na zkoušku. Jak to funguje? Jste-li nový klient, můžete si požádat o standardní půjčku - například 40000 Kč na 12 měsíců. V rámci akce pak máte možnost během prvních několika týdnů kdykoliv od smlouvy o půjčce odstoupit, a to bez udání důvodu.

Akční odměny

Jiným typem akce bývá bonus za to, že půjčku od dané nebankovní společnosti doporučíte svému známému nebo příbuznému. Pokud si taktéž půjčku sjedná, můžete získat bonus až několik set korun. Pokud úspěšně oslovíte více svých známých, je možné bonus získat vícekrát.


Náš tip: Poslední léta jsou v ČR ve znamení stále většího sucha. Nyní je možné využít dotačního programu "Dešťovka" a získat podporu ve vybudování systému na zachytávání dešťové vody. Více informací naleznete přímo na stránkách dotacedestovka.cz.
© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.