Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Jak rychlá je půjčka před výplatou?

24-11-2013

Půjčka peněz již nemusí být žádné nepříjemné doprošování se známých a přátel. S odchodem socialismu a příchodem demokratického systému do České republiky mohou zájemci o půjčky pozorovat vznik nových a nových firem poskytujících půjčky.

Kromě bank, které jsou samozřejmě také soukromé je zde tedy další možnost jak získat peníze před výplatou - například prostřednictvím produktu rychlá půjčka před výplatou nonstop.Banky a nebankovní firmy

Banky nabízí své výhody při poskytnutí půjčky a nebankovní firmy mají zase jiné výhody. Obecně se dá říci že banky, pokud nejste jejich klienty jsou náročnější na své zájemce o půjčky. Vyžadují například založení účtu, doklady o dosaženém příjmu. U nebankovních soukromých firem může zase zájemce získat rychlu půjčku před výplatou i se záznamem v registru.

Půjčky nebankovní jsou často rychlejší

V některých případech bývá půjčka od soukromníka rychlejší. Nevýhodou bývá vyšší cena, kterou musí dlužník zaplatit - buď ve formě měsíčních splátek, anebo najednou při jednorázové splátce. Jednorázové splátky bývají obvyklé hlavně u rychlých půjček před výplatou, kdy je půjčována nízká částka na krátkou dobu. Klientovi tak nedělá velké problémy tuto částku zaplatit ze své výplaty v příštím měsíci.

Půjčka je vhodná na pokrytí nečekaných výdajů

Jste-li člověkem, kterého zajímá rychlá půjička před výplatou, pravděpodobně budete chtít zajistit, aby příští měsíc se situace neopakovala a nemuseli jste si znovu půjčit. Pokud by došlo k opakování, stále přicházíte o víc a víc peněz a může nastat situace, kdy nebudete schopni se z dluhu dostat.

V takovémto případě přichází exekuce majetku soudním exekutorem. Je proto na místě tyto rychlé půjčky využívat pouze v nejnutnějších případech jako jednorázovou záležitost na pokrytí neočekávaného výdaje.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.