Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka na směnku - přijedeme až k Vám

3-5-2024

Pokud nutně potřebujete peníze, je tento druh půjčky poměrně rychlým způsobem. Směnka v podstatě nahrazuje dlouhé smlouvy, které podepisujete v bance. Na směnce jsou uvedeny pouze důležité údaje.

Tato půjčka je nebankovní, nehrozí vám, že jí nedostanete kvůli problémům s registrem dlužníků.Pokud hledáte půjčku na směnku, kterou dostanete opravdu v rychlé době, jedná se o situaci, kdy za vámi poskytovatel přijede a během pěti minut máte směnku podepsanou a peníze v ruce. Takovéto půjčky se zjednodušeně nazývají "půjčky na směnku - přijedeme až k Vám". Pokud se tedy ocitnete v bezvýchodné situaci a nevíte, kde opravdu rychle sehnat peníze bez pomoci učtu v bance, který třeba zrovna nemáte k dispozici, je směnka vhodným řešením.

Na co si dávat pozor

Při půjčce na směnku si musíte dávat pozor na podvodníky a lichváře. Lichvář je osoba, která uzavírá lichvu, tedy smlouvu o půjčce s velmi vysokými úroky. Při jejím uzavírání využije špatné situace, nezkušenosti či nevědomosti žadatele. Je důležité si uvědomit, že stejně jako bylo jednoduché získání peněz, je jednoduché i jejich vymáhání poskytovatelem od vás. U soudu je vlastně pokaždé v právu člověk, který vám peníze poskytl, takže soudní řízení není nijak zdlouhavé. Pokud tedy nebudete řádně splácet, téměř okamžitě máte za zády exekutora a s ním i nemalý problém.

Kde půjčku sehnat

Poskytovatelé půjček na směnku se zviditelňují prostřednictvím internetu a inzerátů v novinách nebo na nástěnkách. Je důležité koukat, jestli hledáte správně, protože poskytovatelů těchto půjček je mnoho a jejich zaměření se liší.

Někteří poskytovatelé mají delší dobu jednání, takže za vámi například nepřijedou nebo se s vámi nesejdou ještě ten den, ale řešení půjčky může trvat i pár dní. Stejně tak je důležité si poskytovatele prověřit, jestli s ním někdy neměl někdo problémy a podobně.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.