Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

SMS půjčka - první zdarma: kde ji hledat

11-11-2014

SMS půjčky jsou velmi pblíbezé zejména pro svou rychlost a snadnou dostupnost. Pokud potřebujete pár stovek nebo tisícovek před výplatou, je to jedna z možností, jak zalepit finanční díru. Nevýhodou u těchto produktů je jejich vysoká cena - za každých půjčených tisíc korun na 30 dní zaplatíte i několik stokorun. A to není zrovna málo.

Na trhu se ovšem objevily půjčky z této kategorie, které po Vás žádné poplatky při první půjčce chtít nebudou. Jak je to možné a kdo Vám SMS půjčku první zdarma poskytne?Nebankovních společností, které SMS půjčky před výplatou poskytují, je na našem finančním trhu nepřeberné množství. Těch, které Vám dají první úvěr zdarma, už je výrazně méně. Podívejme se na dvě z nich.

Zaplo

Půjčka Zaplo je v mnoha parametrech klasická SMS půjčka. Ale rozdíly zde jsou. Na rozdíl od běžných mikropůjček Vám napoprvé půjčí až 8000 Kč. Ale hlavně - první půjčka Vás nebude stát vůbec nic. Takže za půjčených 3000, 5000 nebo 8000 Kč na 30 dní máte zcela gratis. Samozřejmě jen při první půjčce - u druhé žádosti Vás již poplatky za půjčené peníze neminou.

Ferratum

Ferratum je pravděpodobně první SMS půjčka, které u nás začala před několika lety působit. Od nedávné doby tato stálice mezi sms půjčkami před výplatou nabízí také síakání finančního obnosu bez poplatků. To v případě, že si napoprvé půjčíte 3000 Kč na 30 dní.

I zde platí, že další půjčky jsou již zpoplatněny. Ale vstřícné gesto v podobně první půjčky zdarma je ze strany společnosti Ferratum více než velkorysé.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.