Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Žádejte půjčky bez poplatku

4-1-2014

Netrpělivě čekáte na výplatu a už je jasné že vám nevystačí peníze? Pokud je to tak, budete potřebovat buď splátku anebo platbu vyjednat na později a nebo si peníze půjčit od známého. Výhodou půjčky od příbuzných je že jim obvykle neplatíte žádné peníze navíc. Máte tak možnost vše dorovnat aniž byste se dostali do úvěrové pasti.

Když ale nechcete obtěžovat příbuzné, máte ještě další možnosti získání peněz. Například prostřednictvím produktu půjčka před výplatou bez poplatku.Půjčky od soukromých firem - většinou s poplatky

Jedním způsobem je zajít do banky, u které máte běžný účet a zeptat se na možnosti půjčky. Banky také obvykle nabízí službu povoleného debetu, nebo přečerpání účtu do mínusu. Také se tomu říká kontokorent. Výsledek takového přečerpání je podobný jako běžná půjčka. Za půjčené peníze platíte poplatky. Poplatky platíte u každé firmy půjčující peníze. Pokud byste poplatky neplatili, znamenalo by to že firma za vás půjčku platí ze svého.

Půjčky před výpaltou bez poplatku - v akci

Každá firma má režijní náklady své činnosti jako je například elektřina, materiály, pomůcky, poštovní známky, účty za telefon, výplaty zaměstnancům atd. Firemní půjčky před výplatou tedy běžně nenajdeme. Existují ale nebankovní společnosti, které v rámci zavádění nových produktů poskytují v rámci krátkodobé anebo třeba i dlouhodobé akce půjčku před výplatou bez poplatků - můžete si tedy půčjit peníze zcela zdarma.

Půjčka bez poplatku od známého

Jak již bylo zmíněno, ideální možností jak získat půjčku před výlatou bez poplatku je požádat o penzíe známého nebo příbuzného. Tuto půjčku je ale třeba splatit stejně, jako půjčku od soukromé firmy. Pokud by ji dlužník nesplatil, nemůže v budoucnu počítat znovu s další podporou v případě problému.

A jak se tedy zachovat, abyste se v budoucnu vyhnuli nedostatku peněz? Například je možné najít si levnější bydlení, změnit dodavatele elektřiny nebo plynu a hlavně si dávat pozor, abychom neutřáceli za věci, které vlastně ani nepotřebujeme.


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.