Pozor - důležité oznámení: Věnujte pozornost datu vytvoření webu (dole na stránce). Některé informace zde uvedené již mohou být zastaralé a nemusejí tudíž odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčky před výplatou: peníze na účtu ihned

9-6-2014

Zažila to většina z nás – výplatní den je daleko, ale v peněžence máte jen pár korun a nemůžete nakoupit ani základní potraviny. Doslova pohromou je, když přijdou nečekané výdaje, na které nemáte vytvořeny finanční rezervy.

A právě Půjčka před výplatou ihned na účet je určena k řešení těchto nenadálých problémů.Do hodiny peníze na účtu? Ano!

Potřebujete peníze ihned? Žádný problém pro nebankovní společnosti! Rychlost Půjčky před výplatou ihned na účet vás doslova ohromí. Pokud je váš bankovní účet veden u stejné banky, jako účet společnosti, můžete se na peníze těšit do hodiny. Během té doby si třeba promyslete, jak peníze efektivně použít.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčky před výplatou ihned na účet jsou poskytovány v rozmezí 1 000 Kč do 10 000 Kč. Ve většině případů nedokládáte příjem. Nebankovní společnosti nenahlíží do registru dlužníků, proto o ně může zažádat prakticky kdokoliv, od nezaměstnaného až po důchodce. Splatnost se pohybuje mezi 15 až 30 dny a za poplatek si můžete splatnost půjčky prodloužit.

Platíte poplatky?

Nebankovní společnosti si obvykle účtují poplatek 1 Kč pro ověření funkčnosti vašeho bankovního účtu, který jste zadali pro zaslání peněz. Konkurence však i tuto částku snižuje na desetihaléře anebo si nic neúčtuje. Ještě stále váháte? Plno nebankovních společností přišlo s akční novinkou, kdy první Půjčka před výplatou ihned na účet je bez jakéhokoliv poplatku a peníze jsou vám půjčeny zcela zdarma!


© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.