Smart půjčka - až 70 tisíc korun

Jestliže zájemci o půjčku hledají nebankovní půjčku v řádech několika desítek tisíc korun, Smart půjčka jim půjčí od 5 do 70 tisíc korun v hotovosti, kterou si mohou nechat dovézt až k sobě domů. Splatnost půjčky si mohou nastavit na dobu 13 až 16 měsíců se splátkami v hotovosti. Peníze obdrží při podpisu smlouvy nebo si je mohou nechat zaslat na účet, kam jim přijdou do 3 pracovních dnů.

Podmínky půjčky

Pokud kdokoliv uvažuje o Smart půjčce, nejprve vyplní jednoduchou online žádost, kterou odešle na centrálu společnosti. Zanedlouho se žadatelům ozve úvěrový pracovník a domluví s nimi podrobnosti půjčky. Pro komunikaci s klientským centrem by si měli připravit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti: řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo průkaz zdravotní pojišťovny. Průměrná doba doručení peněz je 48 hodin od podání žádosti.

Vlastnosti půjčky

O půjčku mohou požádat lidé, kteří pobírají stálý příjem ze zaměstnání, důchod nebo peněžitou pomoc v mateřství. Smart půjčka má transparentní podmínky, zájemci nepotřebují ručitele a neposkytují společnosti hmotnou zástavu. Půjčka je bezúčelová a mohou ji použít na financování čehokoliv, co je napadne. Za poskytnutí, vedení a předčasné splacení neplatí žádný poplatek.

Půjčka až do domu

Smart půjčka je dostupná širokému spektru žadatelů a mohou o ni požádat také dlužníci. Vyřídí ji z pohodlí domova a peníze jim přinese obchodní zástupce zastřešující společnosti JET Money s.r.o. S půjčkou není spojeno žádné zbytečné papírování a klienti ji mohou použít na refinancování již stávajícího úvěru. Společnost se řídí zodpovědným úvěrováním a nepůjčuje osobám, které by se mohly dostat do dluhové pasti.

Půjčujte si zodpovědně

Půjčku by si zájemci měli sjednat tehdy, pokud si jsou skutečně jisti, že budou měsíční splátky splácet včas. V opačném případě jim společnost naúčtuje vysoké sankční poplatky. Konkrétní nabídku úvěru jim prezentuje až obchodní zástupce při osobní návštěvě. Mínusem je chybějící kalkulačka splátek na stránkách společnosti.


Více se o Smart půjčce dozvíte na oficiálních stránkách www.smartpujcka.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.