Parametry půjčky LendON

Půjčka LendON přináší všem zájemcům o nebankovní úvěry částku od 20 do 100 tisíc korun, a to na dobu 3 až 24 měsíců. Pokud budou klienti splácet včas, dostanou poslední splátky zpět. Tato půjčka je neúčelová a hodí se na uhrazení stávajících nevýhodných půjček, na zaplacení mimořádných výdajů nebo na nákup spotřebního zboží.

Jak požádat o půjčku?

Požádat o půjčku LendON je velmi snadné. Na stránkách nebankovní společnosti si zájemci zvolí částku a délku splácení. Ihned se dozví, jaká je výše úrokové sazby, RPSN a měsíční splátka. Zároveň uvidí, kolik ušetří korun při včasném splácení. Následně vyplní do online formuláře své osobní údaje a žádost odešlou.

Jak probíhá výplata peněz?

Po odeslání žádosti žadatele zkontaktuje operátor společnosti a požádá je o potřebné dokumenty. Po schválení žádosti proběhne výplata peněz na účet, ze kterého v dalších měsících budou dlužníci úvěr splácet. Nárok na vrácení části splátek mají tehdy, jestliže si natavili půjčku s minimální splatností 12 měsíců. Půjčku mohou splatit předčasně, a to zdarma.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka LendON je primárně určena plnoletým žadatelům, kteří nezískali půjčku u žádné banky a potřebují rychle peníze bez zbytečného papírování a čekání. Zájemci o půjčku musejí prokázat, že jsou schopni úvěr řádně splácet. Za vyřízení půjčky si společnost neúčtuje žádné poplatky a nevyžaduje ručitele ani zástavu nemovitosti.

Náhled do registrů a ověření totožnosti

Půjčku lze vyplatit pouze na běžný účet a nikoliv v hotovosti. Společnost kontroluje registr dlužníků a každou žádost posuzuje individuálně. K ověření totožnosti klientů potřebuje občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas. Půjčky poskytuje společnost Creamfinance Czech, s.r.o. se sídlem v Praze.


Více se o půjčce LendOn dozvíte na oficiálních stránkách www.lendon.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »
© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.