Tři půjčky od společnosti Provident

Společnost Provident nabízí tři druhy osobních půjček: ZELENÁ v hotovosti, MODRÁ na účet a Půjčka ZDARMA – Provident START. Podívejme se na parametry jednotlivých půjček.

ZELENÁ v hotovosti

Díky této půjčce si mohou zájemci půjčit částku od 6 do 90 tisíc korun a sami se rozhodnou, zda budou půjčku splácet 12 nebo 24 měsíců. Dopředu vědí, kolik přeplatí. Peníze mohou kdykoliv doplatit nebo si prodloužit dobu splácení a využít splátkové prázdniny. Peníze obdrží v hotovosti od obchodního zástupce společnosti, třeba o víkendu u nich doma. O půjčku žádají zájemci online nebo mohou zanechat společnosti svůj kontakt a vyčkat na telefonát od operátora. Obchodní zástupce s nimi vyplní potřebné dokumenty a po schválení půjčky dostanou peníze při podpisu smlouvy nebo do 3 pracovních dnů na bankovní účet.

MODRÁ na účet

S půjčkou na účet mohou žadatelé požádat o částku od 10 do 130 tisíc korun a vybrat si dobu splatnosti 12, 24 nebo 36 měsíců. A jak získat tuto půjčku? Nejprve vyplní online formulář nebo zkontaktují společnost na čísle 800 153 153. Do jednoho pracovního dne jim zavolá obchodní zástupce společnosti a domluví si s nimi osobní schůzku. Vysvětlí jim další proces půjčky a po jeho absolvování budou mít peníze do tří pracovních dnů na účtu. Společnost vyžaduje po klientech stálý zdroj příjmů a bankovní účet.

Půjčka ZDARMA – Provident START

Novým klientům nabízí Provident jedinečnou půjčku: první půjčku zdarma. Společnosti zaplatí tolik peněz, kolik si půjčili. Požádat mohou až o 9 tisíc korun se splatností na 3 měsíce. Pokud si půjčí tuto částku, každý měsíc zaplatí 3 tisíce korun. Půjčka bez úroku a poplatků slouží k tomu, aby si zdarma vyzkoušeli služby společnosti. Tuto půjčku Provident poskytuje lidem starším 18 let a s prokazatelným zdrojem příjmů.


Více se o půjčkách Provident dozvíte na oficiálních stránkách www.provident.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.