Půjčka Proficredit - osobní půjčka až do 166 tisíc korun

Nebankovní půjčky od 10 do 166 tisíc korun na cokoliv – právě tolik si mohou zájemci o úvěr půjčit, když si zvolí nebankovní půjčku Proficredit. Tato osobní půjčka je bezúčelová a při řádném splácení jim společnost vrátí až 27 tisíc korun zpět. Navíc si mohou zažádat o bezplatný odklad splátek až na 3 měsíce. Samotné splácení půjčky si mohou rozvrhnout na dobu od 12 do 60 měsíců.

Jednoduché sjednání půjčky

Jakým způsobem získají zájemci půjčku Proficredit? Nejprve vyplní online žádost na webových stránkách společnosti a po jejím odeslání je obratem zkontaktuje úvěrový pracovník. Ten se s nimi domluví na dalším postupu. Po schválení žádosti jim společnost zašle peníze na bankovní účet, a to do 24 hodin.

Podmínky půjčky

Celou půjčku vyřídí žadatelé z pohodlí domova a nezaplatí žádné dodatečné poplatky. O půjčku může požádat každý, komu bylo již 18 let, má trvalý pobyt na území ČR, prokáže svou totožnost platným občanským průkazem a doloží potvrzení o příjmech a doklad potvrzující jeho bydliště. Společnost nabídne zájemcům půjčku s výhodnějším úrokem, jestliže ji zajistí nemovitostí.

Dostatečný příjem

Poskytovatel půjčky posuzuje úvěruschopnost klientů a požaduje dostatečný trvalý příjem. V případě, že mají nízký příjem, který je překážkou ke schválení úvěru, může je společnost vyzvat k přizvání spolužadatele. Půjčka je bezúčelová a dlužníci ji mohou použít na cokoliv, i na splacení a refinancování půjčky. Ke každému klientovi přistupuje společnost individuálně.

Půjčka na principu revolvingového úvěru

Půjčka Proficredit funguje na principu revolvingového úvěru, který je automaticky obnovován stejně jako kontokorent k běžnému účtu. Půjčku lze vyřídit online nebo telefonicky a jejím poskytovatelem je společnost PROFI CREDIT, která je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group. Kromě Osobní půjčky společnost poskytuje podnikatelskou půjčku do 250 tisíc korun.


Více se o půjčce Proficredit dozvíte na oficiálních stránkách www.proficredit.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.