Půjčkomat - rychlá půjčka do 22 tisíc korun na 1 měsíc

Pokud zájemci o úvěr potřebují dostupnou nebankovní půjčku, mohou si ji sjednat na Půjčkomat.cz a zvolit si částku od 500 do 22 tisíc korun, a to na dobu 5 až 31 dní. P ři první žádosti mohou požádat o částku do 10 tisíc korun a neprokazují účel, na co peníze použijí. Na těchto stránkách získají férové on-line půjčky každý den včetně víkendů a státních svátků.

Transparentní půjčky bez skrytých poplatků

Půjčkomat nabízí půjčky za výhodných podmínek a nepřekvapí žadatele žádnými skrytými poplatky. Před podpisem smlouvy znají podmínky půjčky. Společnost patří mezi nejrychlejší na trhu a díky automatizovanému systému schvalování půjček odesílá peníze již do 10 minut. V případě jakýchkoliv nejasností mohou dlužníci kontaktovat klientské centrum, které funguje každý den.

Rychlé vyřízení a vyplacení peněz

Půjčku klienti získají během 20 minut. Vyplní jednoduchou a rychlou žádost, nahrají potřebné dokumenty a po schválení obdrží peníze ihned na účet – záleží však na tom, zda vlastní účet u stejné banky jako společnost nebo u banky jiné. Po splacení první půjčku se klienti stávají věrnými zákazníky společnosti a mohou požádat o další půjčku s vyšším úvěrovým rámcem.

Podmínky půjčky

Pro vyřízení žádosti o půjčku potřebují žadatelé platný občanský průkaz, aktivní bankovní účet a telefon, kam jim přijde potvrzující zpráva. Pro ověření jejich bankovního účtu musejí společnosti zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Jestliže splní veškeré požadavky, obdrží údaje pro přihlášení do systému. S každou další půjčkou již nebudou muset nic vyplňovat.

Půjčka pro osoby s trvalým příjmem

U Půjčkomatu si mohou půjčit osoby starší 18 let, které mají trvalý příjem. Nemusí jít nutně o vysoký příjem. Žadateli se mohou stát studenti, důchodci i maminky na mateřské dovolené. Společnost si stanovila podmínku, že klienti nesmějí být v prodlení se splácením u jiné finanční instituce. Poskytovatelem půjček je společnost Friendly Finance s.r.o.


Více se o půjčce Půjčkomat dozvíte na oficiálních stránkách www.pujckomat.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.