Půjčka Kimbi - půjčka až do 60 tisíc korun

Jestliže zájemci o úvěr hledají úvěr, který bude odpovídat jejich finančním možnostem, půjčka Kimbi je úvěrem šitým na míru. Nebankovní společnost mohou požádat o částku od 10 do 60 tisíc korun se splatností 6 až 24 měsíců. Podle svých potřeb si nastaví výši půjčky a dobu splatnosti a při řádném splácení mohou požádat o odložení termínu splátky, změnit si měsíční splátku nebo požádat o navýšení půjčky.

Jak požádat o půjčku?

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá. Žadatelé si nejprve zvolí parametry půjčky, vyplní registrační formulář, nahrají potřebné dokumenty a zašlou identifikační platbu. Po vyhodnocení všech informací a dokumentů budou vyrozuměni pracovníkem společnosti o schválení nebo zamítnutí půjčky. Po schválení půjčky jim společnost pošle peníze ihned na ověřený bankovní účet, z kterého budou půjčku každý měsíc splácet.

Klientský servis

Klienti mají na stránkách společnosti 24 hodinový přístup ke svému profilu a pravidelně jsou informováni společností o nadcházející splátce, aby jim žádná neunikla. Půjčku mohou kdykoliv předčasně splatit, ale vždy nejprve musejí zkontaktovat klientské centrum společnosti. Zároveň mohou požádat o prodloužení půjčky prostřednictvím svého Kimbi profilu.

Jaké musejí žadatelé splnit podmínky?

Půjčku zájemci získají tehdy, pokud splní určité podmínky: musejí být občany ČR staršími 18 let, s platným občanským průkazem, stabilním příjmem a dobrou platební historií. Rovněž musejí prokázat svou schopnost splatit úvěr a musejí vlastnit bankovní účet v bance působící na území České republiky. K prokázání totožnosti potřebují další dokument, například řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo cestovní pas.

Nahlížení do registrů dlužníků

Půjčku Kimbi poskytuje společnost Zaplo finance. Tato společnost nahlíží do registrů dlužníků a posuzuje platební morálku každého žadatele. V případě negativní platební historie prozkoumá úvěruschopnost žadatelů a rozhodne se podle aktuální situace.


Více se o půjčce Kimbi dozvíte na oficiálních stránkách www.kimbi.cz
Zpět na přehled půjček na trhu »© 2013 Krátkodobé-Půjčky-před-Výplatou.cz, všechna práva vyhrazena.
Upozorňujeme, že prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem úvěrů. Stránky mají informační charakter.